Naszą misją jest...

…stwarzanie dzieciom i młodzieży szkolnej warunków do pełnego wykorzystania swojego potencjału. Uczymy kreatywnego myślenia, samodzielności i budzimy w dzieciach i młodzieży głód wiedzy.

Chcemy, aby...

…nauka była prawdziwą pasją odkrywania, a nie bezrefleksyjnym zapamiętywaniem podawanych informacji. System edukacji bazuje dziś przede wszystkim na wymaganiu od uczniów umiejętności odtwarzania a nie tworzenia. Szkoły nie uczą samodzielności, krytycznego myślenia, logiki, a przede wszystkim nie budzą w dzieciach i młodzieży entuzjazmu do zdobywania wiedzy.

Widząc pod tym względem braki w systemie edukacji, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom rodziców, którzy pragną swoim pociechom zapewnić jak najlepszy start w dorosłe życie.

W każdym z naszych uczniów dostrzegamy ...

…wyjątkową osobowość i potencjał. Uważamy, że każdy posiada zdolności, które w sprzyjających warunkach można rozwijać. Naszą misją jest zapewnianie młodym ludziom warunków, w których będą mogli odkrywać i budować swój potencjał  i umiejętności potrzebne w dorosłym życiu.

Mądrość.  Wiedza, umiejętności i informacje zdobyte na zajęciach będą kształtować w przyszłości mądrych i wykształconych ludzi.
Ambicja. Cele na zajęciach są postawione wysoko.  Chcemy motywować Małych Geniuszy do większego zaangażowania i uwagi.
Łagodność. Mali Geniusze będą mogli się uczyć w przyjaznej i łagodnej atmosferze, która będzie stymulowała do rozwoju.
Youth czyli młodość. Okres życia, kiedy kształtuje się osobowość człowieka jest niezwykle ważny dla jego przyszłości. Pasje i zainteresowania pielęgnowane w tym wieku, procentują nie tylko jako nabyta wiedza, ale również postawa życiowa. Mali Geniusze mają niewyczerpaną energię, ciekawość świata i umiejętność zadawania pytań, które trzeba dobrze wykorzystać.

Genialność. Doceniamy wyjątkowość każdego Małego Geniusza i dajemy  mu możliwość rozwoju w dziedzinie, do której ma predyspozycje oraz w której wykazuje swoje zainteresowanie.
Entuzjazm. W naszych działaniach jesteśmy entuzjastyczni i cieszymy się z każdego małego sukcesu naszych podopiecznych.
Nadzieja. Głęboko wierzymy w potencjał dzieci, które kiedyś będą menedżerami, prawnikami, lekarzami czy przedsiębiorcami. Edukacja w dniu dzisiejszym będzie  wypływać na to, jak będzie wyglądał nasz świat w przyszłości.
Inteligencja. Dzięki wyjątkowym Prowadzącym, którzy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności, Mali Geniusz będą mogli rozwinąć swój potencjał intelektualny.
Uczciwość. Po naszych zajęć podchodzimy profesjonalnie i uczciwie. Każde dziecko jest dla nas ważne.
Szczęście. Chcemy zaszczepić pasję do nauki, odkrywania świata i eksplorowania nowych dziedzin. Mali Geniusze dzięki inspiracji, którą wyniosą z zajęć odnajdą swoją własną drogę do szczęścia.
Zadowolenie. Oprócz nabycia nowych umiejętności oraz wiedzy, chcemy by nasze zajęcia powodowały uśmiech na twarzy każdego Małego Geniusza.

Zobacz co się pisze

o nas w mediach!

VIDEO MAŁEGO GENIUSZA

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540
Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz dostawać informacje o promocjach i nowościach? Zostaw swój e-mail.

SSL certificates

Share This