Marta

Marta

Kierownik

Marta pracuje w Małym Geniuszu od Ferii 2018. Ciepła i pełna optymizmu osoba na co dzień pracująca z trudna młodzieżą w domach dla dzieci na terenie Trójmiasta. Komunikatywna i kreatywna osoba, która charakteryzuje ogromna pasja do wykonywania swojej pracy. Swoje obowiązki w pracy z dziećmi traktuje jako przyjemność a nie przymus. Miłośniczka podróży i zdobywania nowych doświadczeń. Nade wszystko kochająca zwierzęta, szczególnie psy. Empatyczna i zawsze z ogromną energia do działania.

Magdalena

Magdalena

Magda jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Ferii 2018. Pracuje z dziećmi od 7 lat. Absolwentka studiów filologicznych o specjalności nauczycielskiej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, obecnie kontynuuje je na drugim stopniu na Uniwersytecie Gdańskim. Posiada uprawnienia pedagogiczne oraz kurs wychowawcy kolonijnego. Doświadczenie pedagogiczne zdobyła na licznych praktykach jako nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze, wolontariacie oraz udzielając korepetycji.

Ciepła i cierpliwa osoba z zamiłowaniem do szeroko pojętej sztuki. Otwarta na potrzeby młodych-ciekawskich. Uwielbia prace z dziećmi, ponieważ wie, że ich uśmiech i rozwijana ciekawość są najlepszą zapłatą za włożony trud.

Julita

Julita

Julita jest studentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku psychologia ze specjalnością neurobiopsychologia. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywa jako wolontariuszka w Akademii Przyszłości oraz w Placówce Opiekuńczo-Terapeutycznej Dom im. J. Korczaka w Gdańsku. Praca z dziećmi przynosi jej wiele radości i satysfakcji. Lubi aktywnie spędzać czas, szczególną przyjemność sprawiają jej górskie wędrówki.

Marysia

Marysia

Pedagog, prywatnie matka dwójki dzieci, która bardzo lubi się śmiać. Swojego dwudziestoletniego doświadczenia pedagogicznego nie lubi traktować zbyt poważnie, dlatego jest specjalistką od wygłupów i pozytywnej energii. Lubi przebierać się za teletubusie, misie i inne tulisie i organizować dla dzieci przebierane imprezy:) Trenerka metody IPP, która czasami gubi się na własnym osiedlu, ale jakoś zawsze trafi na pomocną, przyjazną duszę.

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540
Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz dostawać informacje o promocjach i nowościach? Zostaw swój e-mail.

SSL certificates

Share This