Mirosława

Mirosława

Kierownik w Krakowie, Koordynator na południową Polskę

Mirosława jest kierownikiem w Małym Geniuszu od Ferii 2017. Absolwentka filologii romańskiej, logopeda, specjalista terapii ręki, trener-szkoleniowiec. Współpracuje ze szkołami językowymi jako lektor języka francuskiego i języka angielskiego dla dzieci oraz jako logopeda w przedszkolach i żłobkach na terenie województwa śląskiego i małopolskiego.

Od 2017 właściciel Centrum Edukacyjno – Terapeutycznego „SOFOS”. W swojej pracy stosuje polisensoryczne podejście do nauczania oraz metody holistyczne. Pasjonatka polskich gór, aktywnego wypoczynku, fanka Kubusia Puchatka, wielbicielka Małego Księcia. Prywatnie – mama dwójki dorastających dzieciaków.

Zuzanna

Zuzanna

Zuzanna jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Wakacji 2016. Studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunkach psychologia stosowana oraz pedagogika specjalna ze specjalnością resocjalizacja.

Ukończyła kurs wychowawcy kolonijnego. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała podczas letnich turnusów rekolekcyjnych Ruchu Apostolstwa Młodzieży, gdzie pełniła rolę animatora i wychowawcy. Była wolontariuszką w Stowarzyszeniu Siemacha, gdzie pomagała w prowadzeniu zajęć dla dzieci.

Swoje plany na przyszłość łączy z pracą z drugim człowiekiem, zarówno tym małym, jak i tym dużym. Praca z wychowankami, z którymi chce dzielić się radością i energią, przynosi jej dużo satysfakcji. Pasjonuje się tańcem towarzyskim, którego tajniki poznawała na kursie oraz studenckich warsztatach tanecznych. Uwielbia muzykę, grę na instrumentach oraz kreatywne spędzanie wolnego czasu.

Marta

Marta

Marta jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Ferii 2018. Absolwentka wychowania plastycznego na Akademii Pedagogicznej. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Sztuka (Uniwersytet Rzeszowski) , Informatyka (Uniwersytet Jagielloński) oraz studiuje na kierunku edukacji elementarnej.

Pracuje jako nauczyciel w  szkole podstawowej oraz prowadzi zajęcia artystyczne w przedszkolach. Jej pasją jest sztuka oraz praca z dziećmi. W wolnych chwilach maluje , gra i oddaję się urokom dźwięków muzyki. Wielokrotnie pracowała na półkoloniach i koloniach jako wychowawca oraz instruktor zajęć plastycznych. W swojej pracy łączy 20 letnie doświadczenie, naukę z wyśmienitą zabawą. Cechuje ją poczucie humoru, serce do pracy z dziećmi oraz duże zaangażowanie i odpowiedzialność.

Katarzyna

Katarzyna

Kasia jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Ferii 2018. Studentka położnictwa na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Certyfikowany wychowawca kolonijny. Uwielbia pracę z dziećmi i od liceum ma za sobą przeróżne wolontariaty, w tym zakresie: praca w świetlicy środowiskowej, animacje na festynach, opieka podczas kolonii, a także wolontariusz, lider i asystent do spraw wdrożeń w programie Akademia Przyszłości w Krakowie. W wolnym czasie pracuje jako niania, czyta książki, kocha rower i góry i jeśli tylko może to wyrusza w nieznane.

Jadwiga

Jadwiga

Jadwiga jest studentką psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przez długi czas opiekowała się dziećmi pomagając im rozwijać ich pasje i zainteresowania. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako wolontariusz w Ośrodkach dla dzieci, młodzieży i osób starszych. Obecnie prowadzi korepetycje dla dzieci i młodzieży z języka angielskiego oraz poprzez zabawę pomaga im w innych problematycznych przedmiotach. Ogromną radość sprawiają jej najmniejsze postępy uczniów. W dzieciach najbardziej kocha autentyczność, beztroskość i radość z najdrobniejszych rzeczy.

Jest zafascynowana psychoterapią i pracą z rodziną- z tym wiąże swoje plany na przyszłość, uczestnicząc w szkoleniach i projektach dotyczących tych zagadnień. Uwielbia taniec, pływanie, jazdę na nartach i podróże po Europie.

Dominika

Dominika

Dominika jest wychowawcą w Małym Geniuszu od ferii 2017 roku. Jest absolwentką pedagogiki społeczno-opiekuńczej, pedagogiki szkolnej z terapią pedagogiczną oraz pedagogiki specjalnej – resocjalizacji na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Aktualnie poszerza swoją wiedzę studiując pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną oraz uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Swoje doświadczenie pedagogiczne zdobywała angażując się w wolontariat oraz liczne praktyki.  Od kilku lat pracuje z dziećmi w różnym wieku.  Uwielbia pracę z dziećmi, w której jest autentyczna i zaangażowana. Uważa, że dzieciom należy stwarzać odpowiednie warunki do rozwijania ich potencjału.

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540
Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz dostawać informacje o promocjach i nowościach? Zostaw swój e-mail.

SSL certificates

Share This