Małgorzata

Małgorzata

Kierownik

Małgorzata z zawodu i z zamiłowania  jest absolwentką bibliotekoznawstwa i informacji naukowo-technicznej z przygotowaniem pedagogicznym na Uniwersytecie Łódzkim, ukończyła również studia podyplomowe z edukacji dla bezpieczeństwa. Jej pasją są książki. Zanim jednak zaczęła pracę z dzieciakami zatrudniała się w różnych miejscach: księgarnia, szpital, Biblioteka Uniwersytecka.

Pracowała w różnych placówkach oświatowych. Jest nauczycielem mianowanym i pracuje jako bibliotekarz w szkole podstawowej.Jest osobą odpowiedzialną i niekonfliktową, łatwo nawiązuje kontakty z innymi. Lubi swoją pracę, a szczególnie praca z dziećmi daje jej dużo satysfakcji.

Angelika

Angelika

Angelika Sobczak jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na kierunkach: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza oraz kultura fizyczna. Pracuje z dziećmi nieprzerwanie od 7 lat. Jej ulubionym sposobem spędzania czasu z podopiecznymi są wszelkiego rodzaju zajęcia ruchowe oraz gry i zabawy. Ogromna fanka piłki nożnej i innych sportów zespołowych. W wolnym chwilach chętnie podróżuje oraz gotuje dla najbliższych osób. Na co dzień prowadzi warsztaty taneczno-ruchowe, ponieważ taniec jest jej pasją. ​

Joanna

Joanna

Asia jest studentką czwartego roku filologii angielskiej ze specjalizacją metodyczną. Od kilku lat pracuje z dziećmi i młodzieżą jako lektor języka angielskiego. Jednak języki obce to nie jedyna jej pasja. W wolnym czasie uwielbia czytać książki, w szczególności kryminały i historie, które niekoniecznie trafiały na pierwsze miejsce w rankingach. Jej pasją jest również kino i różnego gatunku filmy. Jest osobą aktywną, pełną pozytywnej energii, którą chętnie się dzieli i zaraża innych. Jest również świetnym animatorem zabaw i gier dla dzieci, a sama praca z nimi daje jej dużo satysfakcji i radości. Jak sama o sobie mówi, „ma gdzieś ukryte wewnętrzne dziecko”, co pozwala jej na świetną komunikację i zabawę z najmłodszymi.

Katarzyna

Katarzyna

Kasia studiuje pedagogikę ze specjalnością opieka i terapia pedagogiczna na Uniwersytecie Łódzkim. W przyszłości chciałaby pracować jako socjoterapeuta. Uwielbia zajęcia, które podnoszą pewność siebie i uczą lepszej współpracy w grupie.W trakcie trwania roku szkolnego pracuje jako niania i zajmuje się dziećmi w przedziale wiekowym 5-10 lat. Wakacje spędza jako wychowawca na koloniach i półkoloniach.

W wolnych chwila zgłębia kulturę Azji Wschodniej, szczególnie interesuje ją Korea Południowa i Japonia. Miłośniczka diety roślinnej, którą z pasją i sukcesami praktykuje w kuchni. Jest pozytywną, otwartą na nowe wyzwania osobą, która uwielbia pracę z dziećmi ze względu na ich kreatywność i nieszablonowe myślenie.

Magda

Magda

Studentka Politechniki Łódzkiej na wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności. Przygoda z pracą z dziećmi zaczęła się od pracy w Polskim Czerwonym Krzyżu w oddziale pabianickim, gdzie jest wolontariuszką do tej pory. W okresie wakacyjnym pracowała jako wychowawca na koloniach. Nie lubi się nudzić, uwielbia uczyć się nowych rzeczy, zafascynowana nauką języków obcych, nauka chemii i biologii. Interesuje się kulturą Hiszpanii, lubi też obejrzeć dobry film.

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540

Fenomeno spółka z o.o. zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym dla miasta Warszawy w Warszawie, w XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000550399.

Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz być na bieżąco z Małym Geniuszem? Zapisz się do darmowej subskrybcji!

Share This