Aleksandra

Aleksandra

Kierownik

Aleksandra jest kierownikiem w Małym Geniuszu od Wakacji 2016. Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na UMCSie. Aktywnie działający pedagog z powołania, traktujący swoją pracę bardzo poważnie. Posiada szerokie doświadczenie w pracy z dziećmi poprzez działalność w wolontariacie w programie MOST w Centrum Wolontariatu w Lublinie, Kole Naukowym Pedagogów i Animatorów Zabawy, pracę jako nauczyciel wychowania przedszkolnego, animator, niania oraz wychowawca na koloniach. Prywatnie ciocia siedmiorga siostrzeniątek w różnym wieku. Jej pasją jest taniec oraz jazda na rowerze, interesuje się również animacją czasu wolnego, arteterapią oraz wszelkimi zagadnieniami związanymi z edukacją małego dziecka. Pracę z dziećmi opiera na podstawie Szkoły dla Rodziców i Wychowawców posługując się językiem bez przemocy, uważnie słuchając dzieci oraz pomagając im odnaleźć się w ich labiryncie emocji.

Jej mocną stroną jest bardzo dobry kontakt z dziećmi oraz zarażający pozytywną energią uśmiech. Nie brakuje jej cierpliwości, otwartości oraz kreatywności, zawsze ma pełną głowę pomysłów. Jest osobą bardzo aktywną, zarówno fizycznie: biega, jeździ na rowerze, tańczy; jak również zawodowo: nieustannie się doskonali poprzez systematyczny udział w kursach i szkoleniach oraz studia podyplomowe. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, uważa, że jeśli bardzo się czegoś pragnie i konsekwentnie się do tego dąży to każdy zamierzony cel jest do zrealizowania. Praca z dziećmi daje jej wiele satysfakcji, dzięki której w pełni rozwija swoje skrzydła.

Iwona

Iwona

Iwona pracuje w Małym Geniuszu od Ferii 2016. Absolwentka UMCS w Lublinie na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Obecnie kończy studia Rusycystyczne. Oprócz tego jest nauczycielem wychowania przedszkolnego. Doświadczenia w pracy z dziećmi aktywnie  budowała będąc członkiem Koła Naukowego Pedagogów i Animatorów Zabawy, gdzie była członkiem zarządu ds. działań naukowych. Oprócz tego brała udział w licznych przedsięwzięciach, wolontariacie, projektach naukowych, które m.in. koordynowała, na czym obudowywała swoją wiedzę zdobywaną na studiach, podczas kursów i szkoleń zawodowych.

Praca z dziećmi daje jej wiele radości oraz pokłady pozytywnej energii.  Interesuje się dogoterapią. Prywatnie – miłośniczka gór.

Anna

Anna

Ania ukończyła Pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Obecnie kontynuuje studia magisterskie z Pedagogiki Specjalnej. Od początku studiów angażuje się w działania Koła Pedagogów i Animatorów Zabawy, którego jest wiceprzewodniczącą.  Dzięki temu miała okazję uczestniczyć w wielu projektach edukacyjnych, warsztatach i imprezach dla dzieci, które też wielokrotnie koordynowała. W swojej pracy była już królewną, siostrą Kopciuszka, Prosiaczkiem z Kubusia Puchatka, Małgosią, elfem i wieloma innymi postaciami. Jedną z jej pasji są właśnie animacje dla dzieci. Ania ukończyła szereg szkoleń i warsztatów m.in. z tańców integracyjnych, metody KLANZY, modelowania balonów. Dlatego poza uczelnią realizuje się pracując jako animator na weselach, komuniach czy urodzinach. W 2014 roku ukończyła kurs instruktażowy na wychowawcę kolonijnego. Na co dzień miłośniczka musicali i książek, zwłaszcza literatury dziecięcej. Otwarta, pozytywna a jednocześnie rozważna i odpowiedzialna.

Michalina

Michalina

Studentka psychologii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła kurs na wychowawcę wypoczynku oraz kurs animatora dzieci i młodzieży. Odbyła szkolenie z malowania twarzy oraz modelowania balonów. Stara się zauważać drugiego człowieka i służyć mu pomocą, dlatego angażuje się w pracę w wolontariacie z dorosłymi, jak i z dziećmi.

Ceni sobie możliwość współpracy z innymi i przekazywania wiedzy. W procesie uczenia stosuje mnemotechniki oraz metody organizacji czasu. Interesuje się historią, szczególnie XX wieku i lubi czytać książki  dotyczące tego okresu. Inspirują ją języki obce oraz różnorodne utwory muzyczne. W wolnych chwilach pisze wiersze. Prywatnie fanka skoków narciarskich, piłki nożnej oraz pasjonatka gór.

Karolina

Karolina

Karolina z wykształcenia jest pedagogiem, logopedą oraz audiologiem. Nieustannie zdobywa doświadczenie podczas praktyk w szkołach i przedszkolach oraz uczestnicząc w kursach, warsztatach i wolontariatach.

W życiu dąży do tego, by zawsze w drugiej osobie widzieć dobro. Jej marzeniem jest bycie nie tylko nauczycielem, ale także bycie aniołem stróżem, który będzie czuwał nad prawidłowym rozwojem dzieci, zaszczepiał w nich pasje oraz razem z nimi odkrywał niezmierzone tajemnice świata:) Karolina jest człowiekiem o wielkim sercu, które wypełnia pasja do pracy z dziećmi oraz miłość do tańca.

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540
Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz dostawać informacje o promocjach i nowościach? Zostaw swój e-mail.

SSL certificates

Share This