Marta

Marta

Kierownik

Marta jest kierownikiem w Małym Geniuszu od Wakacji 2016.  Absolwentka Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz licencjonowany pilot wycieczek.  Pracowała w domu kultury, klubie tenisowym oraz w agencji eventowej. Organizowała wyjazdy narciarskie dla dzieci , młodzieży i rodzin, zatem przez kilka lat każdą zimę spędzała we Włoszech.  Z tego okresu pozostała miłość do wszystkiego co włoskie oraz ogromne doświadczenie zawodowe w zakresie organizacji i logistyki.  

Siła spokoju, opanowanie i optymizm – te cechy charakteru sprawiają, że poradzi sobie w każdej sytuacji.

Jej największą pasją jest jedzenie: gotowanie, testowanie restauracji,  kolekcjonowanie książek kucharskich i śledzenie blogów kulinarnych.  Z całego świata przywozi nowe przepisy i przyprawy. Współtworzy niesamowite wydarzenie kulinarne Targ Śniadaniowy.

Zuzanna

Zuzanna

Zuzia jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Wakacji 2017. Studentka Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego (wraz z dodatkową specjalnością „Historia i społeczeństwo”). Lubi poszerzać horyzonty, często bierze udział w różnych szkoleniach i kursach animacyjnych. Jej celem jest pomaganie Małym Geniuszom w rozwijaniu ich wyobraźni i kreatywności.

Uwielbia podróżować i uczyć się języków. Interesuje się historią – głównie czasami starożytnymi i nowożytnymi. W wolnych chwilach śpiewa i tańczy.

Weronika

Weronika

Weronika jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Wakacji 2017. Miłośniczka przyrody rozwijająca swoją pasję nie tylko poprzez leśne eskapady, ale również studia na Uniwersytecie Warszawskim – na Wydziale Biologii. Od 6 lat jako animatorka organizuje i prowadzi zabawy dla dzieci oraz młodzieży. Od niedawna razem z zespołem prowadzi warsztaty biologiczne w warszawskim BioCentrum Edukacji Naukowej. Niesienie radości dzieciom i przekazywanie wiedzy to dla niej zarazem przyjemność i wyzwanie, w które wkłada całe swoje serce, nie bojąc się sięgać po niekonwencjonalne rozwiązania. Prywatnie starsza siostra trzech nielubiących nudy braci.

Anna

Anna

Ania jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Ferii 2018. Pracuje z dziećmi od 2013 roku, ale prawda jest taka, że czuje się jakby robiła to od zawsze. Doświadczenie zdobyła współpracując z Muzeum dla Dzieci w Państwowym Muzeum Etnograficznym. Interesują ją różne kultury – swoją wiedzę z chęcią przekazuje dzieciom poprzez wspaniałą zabawę. Wszelkie prace plastyczne zawsze były jej pasją, z zamiłowania tworzy zabawki i filcowe, edukacyjne książeczki dla dzieci. Prywatnie uwielbia kryminały i bezglutenową kuchnię.

Teresa

Teresa

Teresa jest wychowawcą w Małym Geniuszu od Ferii 2018. Jest absolwentką pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej i resocjalizacji na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Czynny nauczyciel i wychowawca. Specjalizuje się w trudnej młodzieży i oligofrenopedagogice. Pracuje z dziećmi w różnym przedziale wiekowym od 13 lat. Pasjonatka wyczynowej jazdy na rowerze, tenisa, pływania i weterynarii gryzoni. Miłośniczka zwierząt, podróży historycznych i kulinariów.

Damian

Damian

Damian pracuje w Małym Geniuszu od 2015 roku. Od najmłodszych lat świat pasjonował go swoją złożonością i za wszelką cenę próbował poznawać rządzące nim prawa. Doskonale wie jak ważne jest, by trafić na mentora, który potrafi zaciekawić daną dziedziną. Związany jest z dwoma warszawskimi uczelniami – obecnie z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, gdzie studiuje na kierunku lekarsko-dentystycznym oraz poprzednio z Politechniką Warszawską (Technologia Chemiczna). Wychodzi z założenia – swą wiedzę innym daj, sam z mądrości źródeł pij, dlatego chciałby dzielić się tym co ma – zdobytą wiedzą i pasją do nauki. Doświadczenie zdobył poprzez organizację pokazów z zakresu chemii, fizyki, biologii współpracując z macierzystymi szkołami do których uczęszczał. Organizator wykładów i warsztatów z zakresu nauk medycznych. Dzięki swoim osiągnięciom naukowym oraz stypendiom potwierdza swoje przygotowanie merytoryczne.

Typ społecznika, altruista, otwarty na ludzi i nowe wyzwania. Wie, że pasja rodzi się w głowie od najmłodszych lat i to właśnie wtedy mózg zostaje zaprogramowany na resztę życia.Teraz swoimi ambicjami i drogą do realizacji marzeń chciałby podzielić się z najmłodszymi. Zachęcić, a nie zniechęcić – to podejście, które prezentuje zaczynając każdą współpracę z dziećmi. Jego pasją są również podróże, fotografia i taniec towarzyski. Przez życie kieruje się słowami jednego z największych autorytetów, marzycieli świata i założyciela firmy Apple – Steve’a Jobsa – „Pozostań nienasyconym. Pozostań lekkomyślnym.”

Patrycja

Patrycja

Patrycja jest wychowawcą w Małym Geniuszu rozpoczęła od 2017. Studentka Uniwersytetu Warszawskiego.  W zależności od rozwoju zmian w życiu, swoją przyszłość wiąże z pracą nauczyciela historii lub psychologa.  Ukończyła kurs wychowawcy kolonijnego w Fundacji na Rzecz Rozwoju INSPIRATOR i działała jako wolontariuszka w Muzeum Powstania Warszawskiego. Jej pasją jest bioarcheologia i sztuka makijażu.

Maja

Maja

Maja jest wychowawcą w Małym Geniuszu od wakacji 2017. Z wykształcenia filozof specjalizujący się w dziedzinie filozofii nauki oraz edukacji filozoficznej. Ukończyła program Nowoczesny Pedagog na wydziale Nauk Pedagogicznych (odbyła jeden semestr nauki na niemieckim Catholic University of Eichstätt-Ingolstadt, na wydziale Pedagogiki). Doświadczenie zawodowe zdobyła współpracując z wieloma instytucjami, firmami i organizacjami pozarządowymi m.in. Politechniką Warszawską (wydziałem Administracji i Nauk Społecznych), Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q zmianom,  pracownią ceramiczną Formy Kolory. Jest członkiem zarządu Stowarzyszenia Strefa Wzrostu. Ma kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i liceów oraz studentów. Prowadziła zajęcia w zakresie krytycznego myślenia i argumentacji, technik pamięciowych, kreatywności, motywacji, umiejętności wychowawczych i inteligencji emocjonalnej a także warsztaty twórcze.

Julia

Julia

Studentka pedagogiki specjalnej ze specjalnością logopedia w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, przewodnicząca Koła Naukowego Logopedii oraz główny organizator konferencji „IV Europejski Dzień Logopedy – Usłysz mnie”. Certyfikowany wychowawca kolonijny. To ciepła i odpowiedzialna, która nie znosi nudy. Uwielbia dzieci za ich energię i zaskakującą pomysłowość, a każda zabawa jest niesamowitą przygodą. Zawsze z głową pełną pomysłów, szeroko uśmiechnięta i gotowa na odkrywanie z dziećmi ich samych.

Uwielbia czytać, spacerować po górach i podróżować. Interesuje się chemią.

Katarzyna

Katarzyna

Kasia jest studentką pedagogiki o specjalności edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Od zawsze wiedziała, że chce pracować z dziećmi. Twierdzi, że dobry pedagog powinien być przede wszystkim pasjonatem swojego zawodu. Uważa, że w pracy z dziećmi najważniejsze jest podążanie za nimi. Zwolenniczka podmiotowego traktowania dzieci oraz zasady – uczeń i wychowawca stoją na równi. Według niej praca z dziećmi jest wymagającym i odpowiedzialnym zajęciem, ale przynosi ogromną satysfakcję. Sympatię najmłodszych zdobywa szczerym uśmiechem i ciepłym usposobieniem.

Aleksandra

Aleksandra

Aleksandra to niepoprawna optymistka, która nastwiona jest do wszystkiego pozytywnie. Studentka pedagogiki ogólnej o specjalności edukacja medialna w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Stara się patrzeć na świat w jasnych barwach, otacza się tylko tymi ludźmi, którzy ją motywują i inspirują do bycia najlepszą wersją siebie każdego dnia! Absolutnie zakochana w podróżowaniu i poznawaniu nowych ludzi oraz kultur. Ciężko jej wytrzymać długo w jednym miejscu, nienawidzi stagnacji i rutyny. W wolnych chwilach pracuje jako animator na różnych eventach i urodzinach z dziećmi – niezwykle ceni sobie swoją niezależność. Jest osobą, która czerpie z życia pełnymi garściami i dąży do spełniania marzeń, nawet jeśli oznacza to pójście pod prąd – nie ma dla niej nic bardziej satysfakcjonującego niż wyjście poza swoją strefę komfortu i odkrywanie piękna świata.

Michalina

Michalina

Michasia jest studentka Wydziału Ekonomicznego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Zarządzanie. Pracowała jako animatorka sali zabaw organizując maluchom wymarzone urodziny, udzielała korepetycji z matematyki, organizowała też ogólnopolskie eventy promujące zdrowy tryb życia. Prywatnie ma zamiłowanie do psychologii, reklamy i malarstwa. Uwielbia czekoladę oraz kreatywne rozwiązania. Pasjonatka życia i wieczna optymistka. Nieodłącznym elementem jej ubioru jest uśmiech i owocowe kolczyki.

Agnieszka

Agnieszka

Agnieszka studiowała archeologię i pedagogikę (animację społeczno-kulturową) na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo jest trenerką umiejętności miękkich i kreatywności. Z dziećmi zaczęła pracować w harcerstwie. Wychowawcą na obozach jest już od 12 lat. W pracy z dziećmi stara się dawać im jak najwięcej przestrzeni na rozwój twórczy i własną kreatywność. Bywa przewodniczką po różnych kulturach, organizatorką gier i inicjatorką majsterek. Prywatnie uwielbia kuchnie wegetariańską, żeglarstwo i gry planszowe.

 

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540
Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz dostawać informacje o promocjach i nowościach? Zostaw swój e-mail.

SSL certificates

Share This