Anna

Anna

Kierownik

Ania jest psycholożką, trenerką i instruktorką harcerską w stopniu harcmistrzyni. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Tak jak Nelson Mandela wierzy, że „edukacja to najpotężniejsza broń jakiej możemy użyć, żeby zmieniać świat”. Dlatego właśnie nieustannie się uczy i poszerza swoje horyzonty. Od ośmiu lat jako wolontariuszka szkoli młodych liderów w Związku Harcerstwa Polskiego. Od trzech lat prowadzi spotkania psychoedukacyjne dla uczniów w ramach projektu Strefa Młodzieży Uniwersytetu SWPS. Interesuje się wspieraniem rozwoju osobistego i psychologią społeczną, a zwłaszcza zagadnieniami aktywności obywatelskiej oraz tym, jak człowiek i miasto wpływają na siebie wzajemnie. Uwielbia podróżować z plecakiem, odkrywać nowe kultury, krajobrazy i smaki, a po powrocie gotować dla i z przyjaciółmi.

Joanna

Joanna

Joanna jest studentką  V roku Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Rozpoczęła również kurs psychoterapii w Ośrodku Edukacji Psychologicznej. Swoją przyszłość wiąże z czynną pomocą psychoterapeutyczną indywidualną i par. Interesuje ją również psychologia rozwojowa i tematy dotyczące wpływu rodziny na rozwój człowieka.

Jej pasją jest kontakt z naturą, bardzo lubi aktywny wypoczynek i pielęgnację roślin.  Kolejną pasją jest taniec. Gdy była młodsza często wjeżdżała na obozy taneczne i ćwiczyła m.in. w Teatrze Tańca Capitol. Jest to dla niej sposób żeby dbać o rozwój duszy i ciała. Była również Tutorem w Akademii Przyszłości, tam zdobywała doświadczenie we współpracy z dziećmi. Praca z dziećmi wprowadza do jej życia radość.

Barbara

Barbara

Basia pochodzi z Legnicy, gdzie w Młodzieżowym Centrum Kultury odkrywała i rozwijała swój talent artystyczny. Obecnie jest studentką 4 roku grafiki na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Swoją pasję artystyczną przekazuje również w pracy z dziećmi. Pierwsze doświadczenia zdobywała  prowadząc warsztaty plastyczne, animacje oraz różnego rodzaju zajęcia z dziećmi przedszkolnymi. Uwielbia grafikę, sztukę oraz naturę. Czerpie z nich siłę i radość życia.

Ada

Ada

Ada jest studentką trzeciego roku Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku matematyka. Podczas swoich studiów zdobyła uprawnienia oraz doświadczenie, które pozwalają jej współpracować z dziećmi i młodzieżą. Uwielbia podróże, dobrą książkę, długie spacery oraz prace manualne. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną radość, a także daje siłę do działania. Jest osobą bardzo komunikatywną, odpowiedzialną oraz kreatywną.

Monika

Monika

Monika jest pedagogiem, nauczycielem przedszkola i dydaktykiem nauczania wczesnoszkolnego oraz terapeutą pedagogicznym. Ukończyła liceum artystyczne, kurs kwalifikacyjny ze sztuki w Jeleniej Górze i arteterapii w Warszawie.  Prowadzi popołudniami stowarzyszenie na rzecz osób w potrzebie, które zajmuje się również działalnością edukacyjno – kulturalną. Posiada 10 – letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w różnym wieku i rozwoju. Obecnie pracuje w oddziale zerowym, prowadząc jednocześnie popołudniową działalność społeczną. Kocha dzieci a jej motto życiowe w pracy to słowa Leopolda Staffa: „Jedyna godna rzecz na świecie: twórczość, A szczyt twórczości to tworzenie siebie”, dlatego Monika to artystyczna dusza, która rozwija przed dziećmi szeroki wachlarz działań twórczych.

 

 

Fenomeno spółka z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

zapisy@malygeniusz.org

+ 48 570 113 230

NIP: 521 36 90 132 REGON: 360865540
Nr konta: 82 1050 1012 1000 0090 3054 1891

Chcesz dostawać informacje o promocjach i nowościach? Zostaw swój e-mail.

SSL certificates

Share This